DENVER TECHNIKA ELITE MERMER CNC

BIESSE PANEL EBATLAMA

BIESSE DELIK MAKİNESİ

AHŞAP CNC MAKİNESİ

KENAR BANTLAMA MAKİNESİ

Sektörün Önde gelen markası olarak üretim yapan ve bu ilkeyi kalitesiyle kanıtlayan Seral, kurulduğu günden bu yana mutfaklarda ve banyolarda yenilikleri tüm müşterilerine eş zamanlı olarak sunma prensibi güderek altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında sürekli artan talebin karşılanabilmesi,kaliteli yüksek ürünlerin geliştirilmesi ve zamanında teslimatların gerçekleşmesi için bu sektörde yeni ve modern tesislere olan ihtiyaç günden güne artmaktadır.

Seral yeni tesisinde Önleyici Bakım Analitiği uygulamalarıyla öncelikli olarak üretim varlık arızalarını azaltmayı hedeflerken uzun vadede bakım süreçlerini proaktif şekilde ele alan uygulama sayesinde mevcut üretim varlıklarının ömrünü de uzatmayı öngörüyor. Uzun vadede imalattaki kalite sorunlarını en aza indirmek, üretim departmanlarını bir merkezde toplayabilmek şirketin marka değerini ve üretimde kaliteyi artırma amaçları gütmektedir.

Hedeflediği yatırımlarla modern bir tesiste üstün teknoloji,tasarım ve üretim stratejisini güçlendirecek olan firmamız başlattığı yeni tesis ve makine yatırımlarını 2025 yılı sonuna kadar tamamlamayı planlamaktadır.

Seliano Mutfak Modülleri Mağazası

Kurumsal
Mağaza

Karapınar Mah. 2. Sanayi Sitesi 19. Blok 1157 Sokak No:8/A Altınordu/ORDU  

+90 452 234 34 74

 

fabrika

 Karapınar mahallesi, 1167. Sk. No:18, 52200 Karapınar Osb/Ordu/Türkiye

 +90 452 888 69 69

 

2024 © Her Hakkı Saklıdır